Ma Dom
Nr ID w schronisku p 46/10/21

Disel PILNIE szuka domu!

Imię:Disel PILNIE szuka domu!

ID:p 46/10/21

Płeć:Samiec

Wiek:11 lat

Gatunek:Pies

Status:Ma Dom

Charakter:
Popatrzcie na ten uśmiech – i jak go nie pokochać ?
Każdy kolejny dzień w schronisku to kolejne kilka procent mniej szans na adopcję 🙁 Disel ma ok 11 lat – z jednej strony widać, że to już nie szczenię, ale z drugiej wydaje się młodszy tak na oko niż jest. Jest łagodny i bardzo towarzyski w stosunku do ludzi. Ma lekką obsesję na punkcie szarpaków 😉 jednak jest ona niegroźna – tzn on nie broni zabawek, nie nakręca się w stronę agresji – czego często ludzie się obawiają, trzeba jednak pilnować, bo zabawki szybko niszczy i połyka ich kawałki przy okazji.
Disel to ogólnie bardzo zrównoważony pies –bardzo przyjemny był spacer z nim i mniejszą od niego dziewczyną (sunia prywatna, spacer czysto towarzyski) . Posłań nie niszczy.
Niestety, miał zmiany nowotworowe i musieliśmy usunąć mu śledzionę – na dzień dzisiejszy nie wymaga nic specjalnego weterynaryjnie. Wszelkich informacji medycznych udzielą nasi weterynarze.
Disel to wspaniały psiak i dobija nas myśl, że nikt tego na czas nie zobaczy – że, być może będzie kolejnym starszym psem, który spędzi u nas ostatni czas…
Prosimy o DOM , bądź choćby UDOSTĘPNIANIE
PS: Dodatkowy argument – jest zima, i gdy Disel znajdzie nowy dom, zwolni się miejsce w ocieplonym budynku dla innego psiaczka.
Sterylizacja/Kastracja:Nie
Inne:

Tel:12 429-74-72 , 12 429-92-41

e-mail:biuro@schronisko.krakow.pl