Ma Dom
Nr ID w schronisku

Hektor

Imię:Hektor

ID:481

Płeć:Samiec

Wiek:nie podano

Gatunek:Pies

Status:Ma Dom

Charakter:

Charakter:
HEKTOR P 67/06/19
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA: 2010 r.
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
KASTRACJA: TAK
W SCHRONISKU OD CZERWCA 2019 r.

Hektor jest już w schronisku po raz drugi, więc ponownie musi się przyzwyczajać do życia w małym, ciasnym boksie . Psiaka spotkało nieszczęście w postaci utraty właściciela oraz, co za tym idzie, domu. Trafił do azylu razem z suczką Tuśką i wciąż razem mieszkają.

Hektor jest cudownym psem pod każdym względem. Ma długą, gęsta sierść, przez co wygląda jak puchata kulka, z której wyłania się śliczny, przesympatyczny pyszczek. Jest średniej wielkości psem, mniej więcej do kolana. Ma już 9 lat, ale jest w bardzo dobrej kondycji. Lubi biegać, spacerować, ma dużo energii i jest dość silny. Na smyczy ciągnie, ale może gdy nowy opiekun zapewni mu odpowiednią ilość spacerów, Hektor będzie spokojniej chodził przy nodze. Bardzo lubi kontakt z człowiekiem. Głaskanie i przytulanie sprawia mu wielką przyjemność. Lubi smaczki i stara się zwracać na siebie uwagę wolontariuszy.

Hektor ma w sobie ogromne pokłady cierpliwości i spokoju, co udowodnił, gdy staraliśmy się doprowadzić jego sierść do porządku. Długie czesanie znosił bardzo grzecznie i nie protestował, kiedy trzeba było odrobinę mocniej szarpnąć. Dał się także wykąpać, mimo że wyraźnie się tego bał. Z Tuśką dogaduje się bardzo dobrze, psiaki lubią być blisko siebie. Mógłby mieszkać z drugim psem w nowym domu, jednak warto wcześniej zapoznać ze sobą czworonogi. A najlepiej jakby znalazł się wspólny dom dla tej urokliwej parki 😉 Nie wiemy jedynie, jak Hektor zareagowałby na obecność kota. Jako że psiak żył w mieszkaniu, umie się odpowiednio zachować, jest czysty i ładnie zostaje w domu. Najlepiej odnajdzie się w spokojnej rodzinie lub u osoby starszej.

Ten wspaniały pies zasługuje na dom, gdzie będzie kochany i gdzie ktoś się o niego zatroszczy. Jest bardzo pozytywnie nastawiony do życia i u każdego szybko się zaaklimatyzuje.

Kontakt z wolontariuszem: 691 270 616
Sterylizacja/Kastracja: Tak
Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
Tel. 691 270 616

Schronisko dla bezdomnych Zwierząt
ul.Rybna 3
30-254 Kraków
tel./fax: 12 429-74-72 , 12 429-92-41
e-mail: biuro@schronisko.krakow.pl

UWAGA!!!
Kontaktując się ze schroniskiem należy podać Numer Identyfikacyjny zwierzaka w schronisku!
Hektor ma numer identyfikacyjny P 67/06/19

Sterylizacja/Kastracja:Tak
Inne:
P 67/06/19

Tel:691 270 616

e-mail: