Szuka Domu!
Nr ID w schronisku

Kara

Imię:Kara

ID:

Płeć:Samica

Wiek:18 lat

Gatunek:Koń

Status:Szuka Domu!

Charakter:

DO ADOPCJI WIRTUALNEJ

 

Kara – Przypuszczalna data urodzenia klaczy to 2002r.

Została odebrana czasowo od swojego poprzedniego właściciela przez Urząd Gminy i Policję. Koń na czas trwania postępowania został umieszczony w zastępczym gospodarstwie, a następnie została przekazana do KTOZ wyrokiem sądu. Kara trafiła do Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w stanie chorobowym. Miała wypływ ropny z obu nozdrzy i kopyta w fatalnym stanie. Klacz była strasznie zarobaczona, przez co jej organizm był bardzo osłabiony. Kara obecnie czuje się bardzo dobrze. jest spokojna przy zabiegach pielęgnacyjnych i nauczyła się na nowo ufać człowiekowi. Zapomniała o wszystkich krzywdach jakich doświadczyła. Jak do nas trafiła była bardzo nerwowa, przy oporządzaniu trzeba było na nią uważać.

Na bliższy kontakt z człowiekiem reagowała strachem, czego konsekwencją była próba ugryzienia „intruza”.

— Jeśli nie mogą Państwo zaadoptować konia, to zachęcamy do bezpośredniej pomocy i wpłaty na nasze konto. Każda złotówka jest dla nas ogromnie cenna i pomaga ratować zwierzęta.

Dane do przelewu: Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami ul. Floriańska 53 31-019 Kraków nr konta: 83 2030 0045 1110 0000 0390 3540 z dopiskiem: Konie

Sterylizacja/Kastracja:Nie podano
Inne:

Gosia

Tel:692 753 328

e-mail:konie.ktoz@gmail.com