Ma Dom
Nr ID w schronisku

Bonus

Imię:Bonus

ID:476

Płeć:Samiec

Wiek:nie podano

Gatunek:Pies

Status:Ma Dom

Charakter:

BONUS P 14/04/19
PRZYBLIŻONA DATA URODZENIA 2012r.
W SCHRONISKU OD: KWIECIEŃ 2019
WIELKOŚĆ: ŚREDNI
KASTRACJA: TAK

Bonusowi złamano serce w kwietniu bieżącego roku, gdy został oddany przez właściciela i trafił do schroniska. Jest psem domowym, wychowanym w mieszkaniu, dlatego początkowo trudno mu było znieść sytuację, w jakiej nagle się znalazł. Za każdym razem gdy słyszał ruch na korytarzu, czekał pod drzwiami boksu, próbując się wydostać i wykorzystać każdą okazję, żeby uciec między nogami odwiedzającego go wolontariusza. Wejście i wyjście do jego boksu było nie lada wyzwaniem. Teraz, gdy już minęło trochę czasu i Bonus zrozumiał, że ucieczka do niczego nie prowadzi, a wejście do boksu wiąże się z wyjściem na spacer, grzecznie czeka, aż zapnie się mu smycz i wyprowadzi z boksu.

Na spacerach Bonus bardzo ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie i nie wyrywa się do mijających go psów. Do osób, których nie zna, jest raczej nieufny i ostrożny, trzyma się na dystans, ale gdy już kogoś lepiej pozna i zaufa, okazuje się przyjaznym, lubiącym głaskanie, przytulanie i towarzystwo człowieka pieskiem. Puszczony luzem na wybiegu zdecydowanie woli spędzać czas blisko człowieka niż biegać i szaleć razem z kolegami z boksu.

W boksie mieszka z dwoma innymi psami, z którymi raczej dobrze się dogaduje i nie wchodzi w konflikty, dlatego też jest duża szansa, że odnajdzie się w domu, w którym jest już psi rezydent. Niemniej jednak przed taką decyzją najlepiej byłoby przeprowadzić wcześniejsze zapoznanie się piesków.

Co istotne z informacji uzyskanych od poprzedniego właściciela wynika, że Bonus nie przepada za dziećmi, dlatego też żeby uniknąć ryzyka pogryzienia, nie powinien być adoptowany do domu, w którym mieszkają małe dzieci.

Kontakt do wolontariuszy opiekujących się Bonusem: Magda 608-526-783; Justyna 605-988-388

WIĘCEJ o BONUSIE: 👉www.adoptujpsiaka.pl/bonus-2/

BONUS w albumie ŚREDNIE PSY DO ADOPCJI:
👉http://bit.ly/sredniepsydoadopcji
Kontakt w sprawie adopcji/pomocy:
Magda
Tel. 608-526-783

Schronisko dla bezdomnych Zwierząt
ul.Rybna 3
30-254 Kraków
tel./fax: 12 429-74-72 , 12 429-92-41
e-mail: biuro@schronisko.krakow.pl

UWAGA!!!
Kontaktując się ze schroniskiem należy podać Numer Identyfikacyjny zwierzaka w schronisku!
Bonus ma numer identyfikacyjny P 14/04/19

Sterylizacja/Kastracja:Tak
Inne:
P 14/04/19

Magda

Tel:608-526-783

e-mail: