Adoptuj Simka

Kiedy Simek idzie na spacer, a raczej jedzie swoim „ferrari”, wszyscy przechodnie chcą go pogłaskać! Ten przesłodki psiak wzrusza i wzbudza zachwyt wszędzie, gdzie się pojawi. Jednak wciąż nie ma domu…

Simek to śliczny, niesamowicie radosny, energiczny i przyjacielski pies, który kocha ludzi. Uwielbia głaskanie, przytulanie, zabawki i aportowanie. Jest bardzo delikatny i nadaje się do domu z dziećmi (mieszkał z dwójką małych chłopców, a także kotem). Jest posłuszny, a swoich opiekunów, w trakcie spacerku, nie opuszcza na krok.

Ma około dwóch lat, jego „ferrari” to wózek inwalidzki, na którym śmiga jak wyścigówka… Czy ktoś podejmie wyzwanie i da mu dom, na który tak bardzo zasługuje?

Simkowi szukamy odpowiedzialnych opiekunów, którzy zapewnią mu miłość i bezpieczeństwo. Trzeba oczywiście liczyć się z jego niepełnosprawnością.

kontakt do Wolontariuszki w sprawie adopcji: 662026132
więcej o Simku: http://www.adoptujpsiaka.pl/simek/

Kiedy Simek idzie na spacer, a raczej jedzie swoim „ferrari”, wszyscy przechodnie chcą go pogłaskać! Ten przesłodki psiak wzrusza i wzbudza zachwyt wszędzie, gdzie się pojawi. Jednak wciąż nie ma domu…Simek to śliczny, niesamowicie radosny, energiczny i przyjacielski pies, który kocha ludzi. Uwielbia głaskanie, przytulanie, zabawki i aportowanie. Jest bardzo delikatny i nadaje się do domu z dziećmi (mieszkał z dwójką małych chłopców, a także kotem). Jest posłuszny, a swoich opiekunów, w trakcie spacerku, nie opuszcza na krok.Ma około dwóch lat, jego „ferrari” to wózek inwalidzki, na którym śmiga jak wyścigówka… Czy ktoś podejmie wyzwanie i da mu dom, na który tak bardzo zasługuje? Simkowi szukamy odpowiedzialnych opiekunów, którzy zapewnią mu miłość i bezpieczeństwo. Trzeba oczywiście liczyć się z jego niepełnosprawnością.kontakt do Wolontariuszki w sprawie adopcji: 662026132więcej o Simku: http://www.adoptujpsiaka.pl/simek/

Opublikowany przez KTOZ Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Piątek, 16 października 2020