CZŁOWIEK ROKU 2013

Ruszyło głosowanie na Człowieka Roku 2013 .

Ma szansę wygrać Anna Szybist nasza wieloletnia „pomagaczka” i miłośniczka zwierząt. Anna jest osobą bardzo oddaną bezdomniakom, pomaga organizować koncerty charytatywne dla zwierzaków schroniskowych.

Już można na nią głosować na specjalnych kuponach (dostępne w papierowym wydaniu Gazety Krakowskiej), a także poprzez SMS-y.

Warto docenić tych, którzy robią dla nas coś więcej niż każe zawodowy obowiązek, troszczą się o innych, wspierając ich na różne sposoby, albo nie zawahali się narazić swojego zdrowia i życia, by ratować cudze.

Głosowanie potrwa do 7 lutego. Głosować można na kuponach, drukowanych w „Gazecie Krakowskiej” do 31 stycznia i poprzez SMS.

Czytelnik może oddać dowolną liczbę głosów na jednego czy więcej kandydatów, ale na jednym kuponie można głosować tylko na jednego kandydata do tytułu „Człowiek Roku 2013”.

Głosowanie poprzez SMS jest równoznaczne z zakupem e-wydania „Gazety Krakowskiej”. SMS-y można wysyłać do 7 lutego br. do godz. 15. Wysyłamy je pod numer 72355 (koszt 2,46 z VAT), w treści wpisując LUDZIE.37

więcej informacji na stronach Gazety Krakowskiej