DZIĘKUJEMY!!!

Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom, darczyńcom oraz przyjaciołom dzięki którym zorganizowanie Festynu z okazji XX-lecia Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt nie było by możliwe.

Gorące podziękowania dla Cukierni Jagielońskiej Małgorzata Swoboda, Cukierni Kaczmarczyk oraz Pod Chochołami Cafe, które przekazały bezpłatnie swoje wspaniałe wyroby na kiermasz słodkości. Podziękowania należą się również Nowej Prowincji za upieczenie przepysznego ciasta. Dziękujemy wszystkim twórcom najrozmaitszych ciast, które smakowały zarówno dzieciom jak i dorosłym.

Podziękowania za prezenty od Kawiarni BAL na Zabłociu w Krakowie. Dziękujemy firmie Krak Vet za ufundowanie nagród dla dzieci, Fitness Platinium za przekazanie na licytację piętnastu wejściówek do siłowni, Muzem Narodowemu Miasta Krakowa za bezpłatne karty wstępu do wszystkich oddziałów muzeum na wystawy stałe i czasowe. Podziękowania dla Teatru Ludowego za ufundowanie wejściówek na spektakle teatralne oraz Cinema City za przekazanie dwóch podwójnych zaproszeń do Interaktywnego kina Cinema Park.

Serdeczne podziękowania dla Szkoły Tresury Psów Hit Dog za pokaz szkolenia psów oraz dla Pana Artura Łypa i jego czworonoga oraz dla dzielnej Straży Pożarnej, która stworzyła tor przeszkód dla dzieci i uświetniła naszą imprezę obecnością wozu bojowego. Dziękujemy Fundacji Otwarte Klatki za obecność na festynie i za swoje wspaniałe wegańskie wypieki oraz Zoopiekunom za pokaz pierwszej pomocy dla psów.

Specjalne podziękowania dla Łukasza Lecha, który zawsze wspaniale i całkowicie bezpłatnie prowadzi nasze imprezy, dla Michała Krzywaka i poetów z Krakowa za cudowny Kącik Poetycki oraz dla artystów malarzy, którzy przekazali nam swoje prace na licytację.

Serdeczne podziekowania składamy również wszystkim tym, którzy przybyli na Festyn z okazji XX-lecia Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt i pokazali, że dobrze się bawiąc można pomóc bezdomnym zwierzętom oraz dla dzielnych wolontariuszy.