DZIĘKUJEMY ZOOPLUS.PL

Dzięki programowi „Zapunktuj pomocą !” firmy zooplus.pl oraz klientom biorącym w nim udział nasi podopieczni otrzymali niesamowite prezenty o wartości 31 500 złotych!!!

Dzięki Waszej pomocy jesteśmy dobrze przygotowani na nadchodzący tzw. „koci sezon” – jest to okres trwający zazwyczaj od czerwca do późnej jesieni, kiedy to do Schroniska przywożone są dosłownie setki kociąt z całego miasta. Często chore, zaniedbane – takie maleństwa wymagają specjalnej troski, a właściwe żywienie często przesądza o tym czy wdrożone leczenie zadziała. Wysokiej jakości karma jaką dla nich otrzymaliśmy dzięki programowi, na pewno pomoże uratować niejedno kocie życie. Dodatkowo takie akcesoria jak zabawki, Feliway, poidła, drapaki pozwolą zadbać o ich psychikę i socjalizację.

Dla psiaków z kolei tym razem przyszedł ogromny zapas dobrej suchej karmy dla psów starszych, konserwy, miski przeznaczone dla szczeniąt, posłania które są trwałe i można je dezynfekować.

Maszynka do ambulatorium oraz klatki kennel. Ogromnie dziękujemy zooplus.pl i osobom przekazującym swoje punkty bonusowe za ogromną pomoc i wsparcie !!!

Więcej o programie, który cały czas trwa na stronie -> <>