KOT Z NIEWYDOLNOŚCIĄ NEREK I PIES Z CHORYM SERCEM CZEKAJĄ NA TWOJĄ POMOC

POMÓŻ NAM POMAGAĆ!!!

Miesiąc temu objęliśmy opieką rodzinę, która posiada kilka chorych zwierząt i jest w tragicznej sytuacji finansowej. Okazało się, że koszty specjalistycznego leczenia psów i kotów są niezwykle wysokie.

Psy i koty wymagają stałej pomocy. Jeden z kotków cierpi na niewydolność nerek. Wymaga stałego podawania leków. Drugi na szczęście jest zdrowy, ale oba psy wymagają stałej opieki weterynaryjnej.
Suczka bernardynka przebyła zabieg sterylizacji związany z ropomaciczem.
Niestety choroba spowodowała, iż suczka stała się bardziej nerwowa i pani zmuszona jest czasem korzystać z pomocy osób doświadczonych w prowadzeniu psów. Być może znajdzie się osoba, która nieodpłatnie udzieli pomocy behawioralnej dla suczki i pomoże właścicielce w prawidłowym prowadzeniu tak dużego pieska.
Najbardziej chory piesek to pekińczyk. Ma on problemy z serduszkiem, musi regularnie przyjmować leki, w przeciwnym razie zaczyna się dusić. Ponadto jest w stałym leczeniu okulistycznym. Gdyby nie leczenie to prawdopodobnie już dawno straciłby wzrok.
Od pewnego czasu na jego skórze zaczęły pojawiać się zmiany guzowate. Część z nich została usunięta, jednakże piesek wymaga dokładnych badań, diagnostyki i dalszego leczenia.
Właścicielka zwierząt jest osobą samotną, straciła męża, posiada trójkę dzieci, z których jedna córka ma cukrzycę i traci wzrok, syn, który bardzo źle zniósł utratę ojca, unika kontaktów z osobami trzecimi, jest w stałym leczeniu psychologicznym, natomiast trzecie dziecko to osoba leżąca, całkowicie zależna od innych, wymagająca stałej opieki. Nie wstaje, nie mówi, nie jest w stanie sama wykonać żadnych czynności.
Pomimo wszystkich tych przeciwności losu pani, która jest właścicielką zwierząt, w sposób wspaniały zajmuje się swoją rodziną oraz czworonożnymi podopiecznymi.
W mieszkaniu jest czyściutko, zwierzęta są na bieżąco pielęgnowane i Inspektorzy wykonujący kontrolę byli pod wrażeniem tego, jak jedna osoba może w tak wspaniały sposób zajmować się i rodziną i czworonogami.

Ty też możesz pomóc wpłacając na nasze konto darowiznę

80 1500 1487 1214 8000 9036 0000

z dopiskiem „chore koty i psy”

Małym gestem, drobną kwotą możesz uczynić coś wielkiego.
Stań po stronie dobrego serca człowieka, który jest przykładem.