LOLA SZUKA DOMU

Lola to młodziutka, przepiękna suczka w typie gończego polskiego. Jest bardzo oryginalnie umaszczona. Sierść odcina piękne barwy na jej ciele. Suczka została przywieziona z interwencji. Nie znamy dokładnie jej przeszłości, ale jej zachowanie wskazuje na to, że poza brakiem uwagi nie działa jej się krzywda.
Obecnie Lola ma około 4 miesiące, docelowo będzie dość sporym psem. Jak to szczenię, w którym prawdopodobnie drzemią cechy psa gończego, jest zwierzęciem energicznym. Chętnie nawiązuje kontakt z człowiekiem, ale wymaga odpowiedniego, przemyślanego prowadzenia. Lola lubi przysmaki, zabawki i dużo zabawy. Potrzebuje opiekuna, który będzie w stanie zapewnić jej dużo ruchu i poświęci uwagę jej wychowaniu. Lola jest psem opanowanym. Nie jest agresywna i nachalna. Suczka zachowuje czystość, kiedy zostawała sama w mieszkaniu parę godzin to nic nie zniszczyła. Lubi małe psy, dużych się boi. Chciała gonić koty ale nie wiemy, czy w celu złapania, czy dla zabawy.
Dobrze przeszła pierwsze zabiegi pielęgnacyjne i weterynaryjne. Nie wykazywała przy tym agresji. Obecnie jest odrobaczona, odpchlona i zaszczepiona. W przyszłości musi zostać wysterylizowana. Jest to warunek adopcji.

Kontakt w sprawie adopcji:
Iwona 515192985
iwoniam@poczta.onet.pl