Otwieramy schronisko dla odwiedzających.

Z radością informujemy: już od najbliższego piątku (14.05.21) zostaje przywrócona możliwość wejścia na teren schroniska w celu OBEJRZENIA psiaków do adopcji 🥳🥳🥳!
Prosimy o zapoznanie się z poniższymi zasadami! (ps. w przypadku kotów taka możliwość była ciągle wystarczy zadzwonić by wpisać się w terminarz)
Ze względów epidemiologicznych na terenie schroniska może przebywać ograniczona liczba osób.
W związku z wzmożonym ruchem w weekendy na soboty i niedzielę prowadzone są zapisy telefoniczne aby uniknąć skumulowania Państwa o jednej porze.
Prosimy o kontakt w każdą środę czwartek bądź piątek w godzinach 9.00 – 14.00
Osoby niezapisane będą mogły wejść, jeśli liczba osób przebywających na terenie nie przekroczy 20.
W dni robocze pn-pt zapisy na oglądanie psów nie obowiązują – wystarczy przyjść w godzinach otwarcia. WAŻNE: procedura ADOPCJI pozostaje bez zmian (obowiązują spacery zapoznawcze, ankieta przed-adopcyjna itd.) zarówno dla psów jak i kotów.
Można się z nią zapoznać na naszej stronie w działach:
KORONAWIRUS A FUNKCJONOWANIE SCHRONISKA
Wszystkie osoby wchodzące na teren schroniska są zobowiązane do przestrzegania wymogów sanitarnych:
– noszenia maseczek ochronnych zakrywających zarówno usta, jak i nos.
– zachowanie dystansu min 1,5 m – dezynfekcji rąk (dozowniki umieszczone są przy wejściach na teren schroniska oraz przed pomieszczeniem wydawania zwierząt.)
– zmierzenia temperatury przez osoby dyżurujące termometrem bezdotykowym (zdalnym).
Pierwszeństwo obsługi na miejscu mają osoby odbierające swoich podopiecznych oraz adoptujące zwierzęta.
Niestety w związku z dynamicznie rozwijającą się sytuacją i zmianami w rozporządzeniach przed przyjazdem prosimy o sprawdzenie na naszej stronie czy zasady dotyczące wejścia na teren oraz adopcji nie uległy zmianie.
Za wszelkie utrudnienia z góry przepraszamy i prosimy by pamiętać, że wszelkie nasze działania i zasady mają głównie na celu zapewnienie bezpieczeństwa naszym podopiecznym.