Potrzebna pomoc dla źrebięcia!

Kochani, dziś przychodzimy do Was z ogromną prośbą o pomoc 🙏🏼. 

Ci którzy nas znają, wiedzą, że nie często organizujemy zbiórki na tak wysokie kwoty. Zazwyczaj zwracamy się do Was w wyjątkowych sytuacjach, takich jak ta właśnie. 

Na pewno pamiętacie historię niedawno wykupionej od handlarza źrebicy Sailor Moon – klaczki z rozszczepem podniebienia.

Klinika, w której malutka do tej pory przebywała, nie podejmie się operacji. Pomimo miesięcznego pobytu, lekarze rozłożyli ręce w bezsilności.🤷🏻‍♀️ Musieliśmy szukać pomocy gdzie indziej. 

Niestety większość typowo „końskich” klinik, nie zgodziło się podjąć ciężkiej operacji.

Zaczęliśmy już tracić nadzieję, kiedy nagle pojawiło się dla Czarodziejki światełko w tunelu. Dzięki Pani weterynarz, która zajmuje się naszymi końmi, udało się nawiązać kontakt z kliniką, która zgodziła się zmierzyć z tym wyzwaniem. 

Prognozowane koszty wahają się w granicach 15 – 18 tysięcy zł. Na tę kwotę składają się cena operacji oraz bardzo trudnej i wymagającej opieki pooperacyjnej. Przez jakiś czas, Sailor będzie musiała być żywiona pozaustrojowo i być otoczona opieką przez 24 h na dobę, gdyż nie będzie mogła przyjmować pożywienia naturalną drogą. 

Klaczka przeszła w swym króciutkim życiu już tak wiele, że po prostu musimy o nią zawalczyć. Nie chcemy martwić się o to, że nie zrobiliśmy wszystkiego co możliwe, żeby ją uratować. 

W tej chwili, pod naszą opieką znajduje się 26 koni. W większości to konie starsze, chore i specjalnej troski, nie nadające się do adopcji i pozostające dożywotnio na naszym utrzymaniu. Dlatego tak duże koszty, będą dla nas ogromnym obciążeniem. 

Wielokrotnie udowodniliście, że możemy na Was liczyć, dlatego i tym razem mamy nadzieję, że pomożecie 💪🏻🐴. Każda złotówka jest na wagę złota 💵 ❗❗❗

Link do zrzutki: pomagam.pl/sailormoon