SHOGUN CZEKA NA CIEBIE

Nasz wspaniały owczarek niemiecki ma dość silną osobowość, dlatego szukamy dla niego odpowiedzialnego domku, najlepiej u osób z doświadczeniem w wychowaniu takiej rasy. Nie znamy dokładnie jego historii. Wiemy tylko, że nie miał łatwo w „przytulisku” u Anny K. Można powiedzieć, że razem z Leonem wiedzą o życiu niejedno.. Mimo dotkliwych przeżyć Shogun nie jest agresywny w stosunku do człowieka. Ma raczej ambiwalentny stosunek, jakby nie oczekiwał od życia żadnych miłych niespodzianek.. Pomóż mu mile się zaskoczyć. On tak bardzo pragnie być kochanym. Shogun nie obdarza zaufaniem bez namysłu, waży emocje, nie chce znowu zostać zraniony. Spójrzcie tylko w jego piękne, miodowe, zmartwione oczy. Widać w nich maleńką, tyciunią iskierkę nadziei na lepsze jutro. Może właśnie Ty pomożesz wzniecić tę iskierkę. Zaręczamy, że Shogun będzie wspaniałym, oddanym towarzyszem Twojej doli i niedoli. Wystarczy mu tylko miska jedzonka, dobre słowo i delikatna pieszczota, to przecież tak niewiele. Czasem przejdziecie się wieczorem na dłuższy spacer, bo Shogun świetnie chodzi na smyczy.
Nasz owczarek jest indywidualistą. Z trudem znosi konkurencję tego samego gatunku, zarówno płci żeńskiej, jak i męskiej..

Nadaje się do mieszkania, domu z ogrodem.

Shogun cały czas czeka na Ciebie. Ta ambiwalencja to tylko powłoka, że niby nic go to nie obchodzi. A tak na prawdę drzemią w nim pokłady nieokazywanej przez lata miłości. Czy wyobrażasz sobie jak będzie okazywał Ci radość i wdzięczność, kiedy już zabierzesz go do domu? Przekonaj się i zaadoptuj naszego kochanego Weterana.

Kontakt w sprawie adopcji: 604 454 834