ZAPRASZAMY DO LEOPARDUSA

Razem można więcej. Czesto słyszymy te słowa. Oto dowód jak skutecznie działają !

Sklep LEOPARDUS to już wypróbowani Przyjaciele. Miejsce bardzo przyjazne zwierzetom, właśnie tym które tak bardzo ludzi potrzebują. Z wielką sympatią przyjęto naszą propozycję, by częściej pojawiały się w nim koty szukające domu. Ogromnie cieszy nas naprawdę wiele uczuć dla naszych sierot okazywanych przez wszystkich pracowników sklepu. W ubiegłą niedzielę przybył światu szczęśliwy kot. Bezdomna koteczka znalazła dobrą przystań przy człowieku. Zabrały ją do lepszego losu osoby z naszej drużyny. Zaangażowane i pomagające organizacjom ratującym zwierzęta. Pani Ewa zawsze ratowała. Tam, gdzie mieszka. BĘDĄC NAUCZYCIELKĄ wychowała własnym przykładem wielu kolejnych ratowników wśród swych uczniów. Druga z Pań, widząc jej poświęcenie dołączyła. Ocaliły sporo kocich istnień.

Dwie inne każdego wieczora czekają na ich pomoc. Coraz zimniej…

KOTY PANI EWY DO ADOPCJI będą czekać w niedzielę 26 października w SKLEPIE LEOPARDUS ( CENTRUM HANDLOWE ZAKOPIANKA ) OD 15. 00 DO 18.00.

W niedzielę mamy nadzieję poznać kolejnych kochanych ludzi, którzy ocalą następne. Oto, koci los w naszych rękach. ADOPTOWANA kocia bezdomna. Do adopcji – koteczka buraskowa, jest wysterylizowana. Chodzi za paniami jak cień prosząc, by wzięły ją do domu… Miziasta i grzeczna. W ich domach nie ma już miejsca … Buraska bedzie czekać w niedzielę. Oswojona szynkretka jest jeszcze na polu, w znacznym niebezpieczenstwie, nie akceptowana przez bezdomne rezydentki najbardziej będzie potrzebowała ADOPCJIi po złapaniu !!! Jest taka śliczna! NIE PRZETRWA SAMA. Tylko razem zdołamy ją uratować!