Zapraszamy na Drugą edycję Dni PSA w Bezogródku 

Serdecznie zapraszamy na drugą edycję Dni Psa, która odbędzie się już w tą sobotę, 3 czerwca, o godzinie 12 w Bezogródek tropical spot, al. Focha 41. Zarówno dla psiaków jak i ich opiekunów przygotowano wiele atrakcji, ciekawych wykładów i fantastycznych nagród konkursowych!
Oczywiście będziemy tam obecni i opowiemy Wam jak wyglądają nasze interwencje, a towarzyszyć nam będą psiaki z naszego schroniska, które będą się rozglądać za swoim człowiekiem i nowym domem.
W wydarzeniu wystąpią również:

🐾 Martyna Szulakiewicz-Gaweł (Dogografia) – artystka fotografik specjalizująca się w fotografii psów, absolwentka Krakowskich Szkół Artystycznych. Wieloletnia wolontariusz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Myszkowie, Schroniska dla Zwierząt w Zawierciu i Fundacji Do Serca Przytul Psa.

Opowie o tym jak przygotować do zdjęć zarówno siebie, jak i psiego modela oraz na co zwrócić uwagę podczas organizowania sesji. Ponadto będzie trochę o komunikacji z psem na planie zdjęciowym oraz o najważniejszym – co zrobić by nasze kadry były technicznie dobre, atrakcyjne dla oka (niezależnie od tego czy fotografujemy aparatem, czy telefonem), a sam proces ich powstawania był przyjemny dla pozującego czworonoga.

🐾 Lek.wet Magda Firlej-Oliwa. W internecie znana jako @weterynarz.tez.człowiek. Wspolzalozycielka Przychodni Weterynaryjnej Zwierzyniec. W internecie prowadzi projekt edukacyjny dla opiekunów zwierząt. Uczy jak być odpowiedzialnym opiekunem, opowiada o chorobach zwierząt ale także o kulisach pracy lekarzy weterynarii. Autorka poradnika dla opiekunów „Jak mądrze zadbać o swojego psa i kota”. Opowie nam o kleszczach – jak zabezpieczać przed nimi psy, jak je usuwać i jak przebiega ewentualne leczenie.

🐾 Basia Sonik
Psia mama pasjonatka od dziecka. Właścicielka sieci sklepów zoologicznych Daisy, zdrowych produktów dla zwierząt.
Wystąpi z tematem „pies w podróży”

🐾 Magda – trenerka z Psiego Eksperta, mama dwóch rebelianckich beagli – Baileya i Figi. Razem tworzą kumpelską relację pełną zrozumienia i wzajemnego zaufania.

Jak pisze Magda:
„Według mnie rozumienie psa, zaspokajanie jego potrzeb, dawanie mu wyboru i… pozwalanie mu na bycie psem- jest przepisem na posiadanie u swojego boku prawdziwego przyjaciela. Dlaczego kocham nosework? Bo jest bardzo „psi” i pozwala psu na dokowywanie aktywnych wyborów. Węszenie poprawia nastrój, jest przełącznikiem z negatywnych emocji na te pozytywne. A do tego takie wspólne polowanie doskonale wzmacnia więź i relację z opiekunem”

Magda wystąpi z tematem „Terapia nochem, czyli nosework jako wsparcie przy rozwiązywaniu problemów behawioralnych”

🐾 Urszula Sasorska-Kajniak opowie o tym jak wygląda życie z beagle i odczaruje stereotypy powielane o tej rasie. Będzie dużo o rytuałach, zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu.

Jak pisze Ula:
„Mam na imię Ula i jestem opiekunką niezwykle wdzięcznej suczki rasy beagle o imieniu Grace. Wraz z pojawieniem się Grace w naszym domu nasze życie przewróciło się o pozytywne 180 stopni w barwach tricolor. Nasza wspólna pasja to obedience (sport kynologiczny), w którym mamy za sobą awans do klasy 2. Na naszym instagramie codziennie staram się pokazywać jak naprawdę wygląda życie z beagle i udowadniać, że pomimo ogólnie krążącym opiniom o rasie to niezwykle mądre i pełne pasji psy.”

🐾 Eliza Dołżańska, behawiorystka COAPE, członkini stowarzyszenia Behawiorystów i Trenerów CAPBT, biegła w sprawach karnych dotyczących pogryzień przez psy, zoopsycholożka, ewaluatorka psów agresywnych.
Eliza wystąpi z tematem” jak wybrać behawiorystę i na czym w ogóle polega zawód behawiorysty. Oczekiwania vs. rzeczywistość.”

🐾 Na wydarzeniu będziemy gościć Szpital Weterynaryjny AMVET, który oferuje kompleksową diagnostykę i specjalistyczne leczenie zwierząt towarzyszących. Specjaliści ze Szpitala Weterynaryjnego AMVET będą do Waszej dyspozycji przez cały czas imprezy.

Na miejscu będzie też czekał na Was prawdziwy PSI BAR! Będzie psie piwko, lody, lemoniada i ciasteczka.
Finałem wydarzenia będzie tradycyjnie konkurs na NAJ psa gdzie przygotowaliśmy dla Was wraz z firmą PETMEX i Szpitalem Weterynaryjnym AMVET niesamowite nagrody!! 
Wśród wystawców pojawi się również Krakowskie Psiedszkole, które dodatkowo dokłada się do nagród w konkursie! Do wygrania vouchery na pilates ze szczeniakami!!

Co znaczy NAJ pies? Może być najzabawniejszy, najrozkoszniejszy, największy, najmądrzejszy, najpiękniejszy! Ważne, że dla Ciebie jest po prostu NAJ!

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia! Wstęp wolny.