Zima w schronisku.

Część z Państwa na pewno martwi się o bezdomne zwierzaki, dlatego zapewniamy, że zima ❄️❄️❄️ nas nie zaskoczyła ! 💪
Większość psów z boksów zewnętrznych zamieszkała w budynku.
Psiaki, które zostały w kojcach, są przyzwyczajone do takich warunków.
Oczywiście też są dodatkowo zabezpieczane.
Budy mamy ocieplane, odizolowane od podłoża. W środku umieszczana jest słoma, w miarę potrzeby wymieniana (tak by była sucha). Psy te dostają dodatkowe porcje wysokogatunkowej karmy i są pod nieco specjalnym nadzorem. W razie konieczności zostają też zaopatrywane w kubraki (przy obecnych temperaturach nie jest to jeszcze konieczne w przypadku większości z nich).
Na spacery z wolontariuszami oraz na wybiegi wychodzą więc chętnie. Jednak jak zawsze dzięki Waszej pomocy może być jeszcze lepiej.🐾🥰
Rzeczy zawsze potrzebne w okresie zimowym to :
– zimowe kubraki dla psów średnich i dużych
– karmy dobrej jakości (lepiej przynieść mniej, a lepszej np. : Purina, Fitmin, Farmina, Bozita, Purizon, Animonda, Royal Canine, Dolina Noteci, Rocco, Applaws, Taste od The Wild itp.)
– koce, ręczniki, wełniane kołdry (materacy i ubrań NIE używamy),
I OCZYWIŚCIE JAK ZAWSZE NAJCENNIEJSZYM DAREM JEST ADOPCJA ! 🐾🐶 Na stronie www.schronisko.krakow.pl znajdziecie obecnie obowiązujące procedury adopcji.
Dary dla zwierzaków przyjmujemy praktycznie całodobowo, ze względu na obostrzenia Covidowe, prosimy zostawiać je pod zadaszeniem przy wejściu Z góry serdecznie dziękujemy
PS. Wszystkie koty przebywają w ciepłych pokojach
P.S 2 na zdjęciu na wybiegu Ronan .