Czworonożna miłość <3

Kochani, walentynki dobiegają końca, jednak oglądając ten przesłodki filmik, naszła nas taka refleksja, którą postanowiliśmy się z Wami podzielić.

Czym jest miłość? Miłość to nie pieniądze, nie drogie prezenty. Miłość jest szczera, nie ma pokaz. Jeśli kogoś kochamy, to mu to pokazujemy. Ważne są czyny!
I taka jest właśnie miłość zwierzaków. One kochają nas bezwarunkowo. Nie patrzą na nasze portfele, czy nasz wygląd. Dla nich, wystarczy żebyśmy z nimi byli. A one oddają nam całe swoje życie. I naprawdę mając w domu zwierzaka, czujemy, że jesteśmy kochani. Bierzmy z nich przykład! Bądźmy otwarci i bezinteresowni. Kochajmy bezwarunkowo! Zwierzaki są tego warte.
Dobrej nocy ❤️🐾

Kochani, walentynki dobiegają końca, jednak oglądając ten przesłodki filmik, naszła nas taka refleksja, którą postanowiliśmy się z Wami podzielić.Czym jest miłość? Miłość to nie pieniądze, nie drogie prezenty. Miłość jest szczera, nie ma pokaz. Jeśli kogoś kochamy, to mu to pokazujemy. Ważne są czyny! I taka jest właśnie miłość zwierzaków. One kochają nas bezwarunkowo. Nie patrzą na nasze portfele, czy nasz wygląd. Dla nich, wystarczy żebyśmy z nimi byli. A one oddają nam całe swoje życie. I naprawdę mając w domu zwierzaka, czujemy, że jesteśmy kochani. Bierzmy z nich przykład! Bądźmy otwarci i bezinteresowni. Kochajmy bezwarunkowo! Zwierzaki są tego warte.Dobrej nocy ❤️🐾

Opublikowany przez KTOZ Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Piątek, 14 lutego 2020