Z pamiętnika inspektora

Przypominamy o Ambim, który niestety nadal czeka w schronisku. A my nadal czekamy na decyzję gminy w sprawie zgody na odbiór. Właścicielka do tej pory nie odpowiedziała na próby kontaktu z naszej strony, w celu podpisania zrzeczenia. Została jej założona sprawa karna.

A oto jego krótka historia. Inspektorzy KTOZ otrzymali zgłoszenie o zaniedbanym psiaku, przebywającym na łańcuchu, w jednaj z gmin poza Krakowem. Wg informacji, pies miał być mocno wychudzony i mieć złamaną łapę.Faktycznie – na miejscu wszystko się potwierdziło. Zwierzak faktycznie miał złamaną kończynę, która już dawno zdążyła się nieprawidłowo zrosnąć. Zęby również prezentowały się fatalnie – praktycznie starte, prawdopodobnie od prób uwolnienia się z łańcucha 🙄. Na domiar złego, warunki, w których psiak mieszkał, jak sami widzicie, prezentowały się iście „po królewsku”. Matka nieobecnej właścicielki, wydała nam psiaka i tak to Ambi, udał się w naszej asyście do Krakowa, gdzie w schronisku przebywa na koszt KTOZ.

W KTOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie radzi sobie doskonale ❤. Kocha ludzi, uwielbia się bawić. Nie przeszkadza mu nawet brak łapki, której nie udało się niestety uratować. Pamiętajcie o Ambim – mamy nadzieję, że już niedługo wszelkie formalności zostaną dopięte i Ambi będzie mógł zamieszkać w kochającym domku 🤗❤.