Z Pamiętnika Inspektora

Z cyklu „Z pamiętnika inspektora” relacjonuje Inspektor Beata.
W schronisku są dwa psy, których bezdomność strasznie leży mi na sercu… Żeby nie było, każda bezdomność zwierzęcia leży mi na sercu, ale te psy maja w sobie coś nadnaturalnego ….
Aria i Hektor są jak Ying Yang, jak ogień i woda… To są dwa żywioły, które łączy jakiś magnetyzm, dwa oddzielne istnienia które się w pełni się dopełniają i nie powinny żyć osobno.
Aria – wycofana, bojąca się własnego cienia, tylko przy nim czuję sie pewnie. Hektor – radosny facet… taki urodzony przywódca, który daje jej siłę… One nie potrafią żyć osobno, dlatego szukamy im wspólnego, odpowiedzialnego domu.
Aria i Hektor to młode psy w typie charta. Niestety, są to psy, które już „kłusowały”, więc dom z innymi zwierzętami raczej się nie sprawdzi (na swoim koncie mają już parę kocich żyć). Te psy potrzebują dużo ruchu, w stosunku do ludzi są miłe i potulne – same proszą się o pieszczoty.
Nowy właściciel, musi wziąć pod uwagę, że wszystkiego będzie musiał je nauczyć, oraz musi posiadać pozwolenie na posiadanie psów w tym typie. Przed adopcją psa z naszego schroniska, wymagane są spacery zapoznawcze, oraz kontrola przedadopcyjna.
Nie wydajemy psów zbyt daleko (szczególnie takich ze skłonnościami do ucieczek).
Jeśli i Ty chciałbyś poczuć tę nadnaturalną moc, jaka je łączy – zadzwoń i umów sie na spacer: 660 571 931.(Zdjęcia dzięki uprzejmości @Lisia Fotografia)