Biegając pomagasz

Wszystkie łapy na pokład! Wasze ulubione wydarzenie znów w klubach Platinium Fitness Club.

💚 2 listopada rusza kolejna edycja akcji „Biegasz? Pomagasz!”, w ramach której wspieramy naszych czworonożnych przyjaciół 🐶😺 I tym razem możecie wesprzeć podopiecznych KTOZ Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami

🐾 BIEGAMY

W każdym klubie znajdziesz bieżnię oznaczoną strzałką. Każdy przebiegnięty na niej kilometr to 50 groszy od Fitness Platinium dla potrzebujących zwierząt. Ty BIEGASZ, a Fitness Platinium PŁACI! 💸 Klub, w którym zostanie „wybiegana” i zebrana największa suma, przekaże dodatkowo 1000 zł na rzecz jednej z organizacji 💪

🐾 ZBIERAMY

Zwierząt w schroniskach niestety przybywa 💔 Potrzebują one karmy, a także zabawek i akcesoriów. Szukaj w klubach koszy, w których możesz zostawić artykuły dla czworonogów. Szczególnie potrzebne są:

👉 koce, ręczniki, zabawki

👉 wysokiej jakości sucha karma (PURINA, ALMO NATURE, PURIZON, SMILLA itp.)

👉 mokra karma (Purina, Feringa, Cosma, Terra Canis, ANIMONDA, SMILLA, MAC’S)

👉 karmy specjalistyczne i weterynaryjne dla psów i kotów

👉 przysmaki dla kotów (Cosma Jelly Snack, Miamor Cat Snack Cream)

🙏 Cieszy nas każda podarowana rzecz, ale pamiętajmy, że zwierzaki często są po przejściach lub borykają się z problemami zdrowotnymi, dlatego z troski o ich samopoczucie stawiajmy na jakość karm.

🐾 POMAGAMY

Wolisz wesprzeć zwierzęta finansowo? W recepcjach wybranych klubów znajdziesz puszkę na dobrowolny datek na rzecz podopiecznych KTOZ.

Nieważne, czy jesteś #teampsy czy #teamkoty, nasi mali Przyjaciele ze schronisk będą Ci wdzięczni. Liczymy na Ciebie! 😍 Akcja trwa do 30 listopada.