BIEGASZ? POMAGASZ

Biegaj i pomagaj zwierzakom ze schroniska

Już po raz trzeci Krakowskie Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami oraz sieć klubów Fitness Platinium wspólnie zachęcają do pomocy zwierzakom. Akcja charytatywna „Biegasz? Pomagasz!” wystartuje 1 kwietnia i potrwa aż do końca miesiąca.

Celem inicjatywy jest pomoc Krakowskiemu Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt poprzez przekazanie pieniędzy oraz akcesoriów dla jego podopiecznych. Każdego dnia kwietnia w klubach Fitness Platinium udostępnione zostaną specjalnie oznakowane bieżnie. Za każdy przebyty na nich kilometr sieć przekaże na rzecz potrzebujących zwierzaków kwotę 50 groszy. Akcję może więc wesprzeć każdy!

Dodatkowo, na terenie siłowni zostaną ustawione specjalne puszki, do których zbierane będą datki na rzecz Schroniska. Aby jeszcze bardziej zachęcić do pomocy sieć proponuje bezpłatne jednorazowe wejście na trening w każdą sobotę i niedzielę. Jedynym warunkiem skorzystania z promocji jest przyniesienie do klubu karmy, akcesoriów lub zabawki dla zwierzaków.

Akcja „Biegasz? Pomagasz!” od trzech lat cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców Krakowa i okolic. W ubiegłym roku, dzięki zaangażowaniu klientów Fitness Platinium na cele Schroniska przekazano łącznie ponad 10 000,00 zł, 387 kg karmy oraz zabawki i akcesoria.

Fitness Platinium to największa sieć klubów fitness w Małopolsce posiadająca dwanaście placówek
w Krakowie oraz jedną w Skawinie. Często angażuje się w lokalne akcje społeczne, zachęcając do udziału swoich Klubowiczów. Jedną z nich jest pomoc Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt prowadzonym przez Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, w którym przebywa obecnie około 350 psów i ponad 30 kotów różnych ras i wielkości. – Akcja ma na celu przede wszystkim niesienie pomocy zwierzakom. Zdajemy sobie sprawę z potrzeb Schroniska, a korzystając z rosnącej popularności biegania postanowiliśmy dorzucić i swoją cegiełkę – wyjaśnia Dawid Litwin, Dyrektor Marketingu sieci Fitness Platinium.

Więcej informacji o akcji znaleźć można na stronach internetowych:

www.fitnessplatinium.pl

www.ktoz.krakow.pl