Dzień Otwarty Schroniska

!!! ZAPRASZAMY !!!
02.03.2019 godz. 10.00-14.00


W Schronisku na nowy dom czeka obecnie ok. 270 psów i ok 80 kotów ( obecnie w większości są to koty małosocjalizowane z ludźmi, które potrzebują cierpliwych opiekunów)

O tym, że każdy pies i kot zasługuje na kochający dom – nie trzeba przekonywać nikogo kto kocha zwierzaki.
Czasem jednak trudno trafić im na właściwych ludzi. Dzięki WASZEJ pomocy może to się zmienić !

Zapraszamy w pierwszą sobotę miesiąca, poznajcie nasze cudowne zwierzaki – a może dzięki Waszej wizycie któryś z nich znajdzie dom. Jak nie u Was, to może u znajomych – dzięki Waszej relacji ze wspólnie spędzonego czasu, rozesłanej do wszystkich Waszych znajomych i znajomych ich znajomych ….

Jeśli przy okazji chcielibyście coś przywieźć zwierzakom to prosimy o dobrą karmę dla szczeniaków oraz też lepszej jakości karmę dla psów starszych i tych które przebywają u nas na zewnątrz. Dla kotków – konserwy jak np. : gourmet musy (chore koty chętnie je jedzą), Animonda, Sheba, Felix, Dolina Noteci itp.
– koce
-ręczniki
– pościele

Poza tradycyjnymi spacerami z naszymi podopiecznymi w programie :

– porady – behawioryści z krakowskiej szkoły HITT DOG – szkolenie psów będą do Państwa dyspozycji od godziny 11:30 – 13.00. Na stoisku udzielą bezpłatnych porad behawioralnych, a także pomogą w doborze psa o odpowiednim charakterze.
– 12.00 godzinie odbędzie się pokaz psiego posłuszeństwa, którego głównym bohaterem będzie schroniskowy Setos ♥
– 13.00 spacer w teren pod okiem behawiorysty i wolontariuszy z Pimem, Eskortem, Gizmem, Tofikiem, Zeusem i Lordem – prosimy o kontakt w pierwszej kolejności osoby zainteresowane ich adopcją

jeśli zechcielibyście przekazać 1% na rzecz naszych podopiecznych, pracownik biura pomoże bezpłatnie rozliczyć Wasze zeznanie podatkowe ! (10.00-14.00)