XXXII koncert charytatywny Granie na SZCZekanie 2021

Z wielką przyjemnością zapraszamy na 32 Charytatywny Koncert Granie na SZCZekanie!! 🐕🐶🎼🎵🎶🎸🎷🎺🎻🥁

Odbędzie się on już 29 listopada 2021 r., o godz. 18.30 , w przepięknych wnętrzach Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

W muzyczną podróż dla krakowskich zwierzaków – podopiecznych KTOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie, zabiorą Was Viki Gabor , Future Folk spod samiuśkich Tater, Robert Chojnacki, Andrzej Sikorowski, Ola i Jacek Królik, ASA – official Anna Sokolowska Alabrudzińska, Nadia Socha, a także, po raz pierwszy na naszej scenie, przedstawiciele tzw. med-rocka 👨‍⚕️👨‍⚕️👨‍⚕️EndoPower – czyli zespół muzykalnych urologów🎵🎶.

Wydarzenie tradycyjnie otworzą Renata Żełobowska-Orzechowska i Mariusz Pędziałek❤. Koncert i aukcję poprowadzi prawdziwy weteran estrady, Łukasz Lech 😊.

Wszystkim Artystom akompaniować będą wspaniali Muzycy ❤

Cały dochód ze sprzedaży biletów, a także z odbywającej się w trakcie koncertu licytacji, przeznaczony zostanie na potrzeby psów i kotów z krakowskiego schroniska ❤🐶🐱❤.

Bilety w cenie 100, 80 i 60 zł dostępne już od środy – 13 października – w kasie Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, w biurze KTOZ, ul. Floriańska 53 lub na stronie internetowej https://teatrwkrakowie.pl.

Do zobaczenia!! 🐱🐶🎶🥁🎻🎺🎷

Wydarzenie: https://fb.me/e/1bmQbUhLi

Już od dzisiaj bilety dostępne na: https://teatrwkrakowie.pl/spektakl/koncert-charytatywny