KATALOG AUKCJA CHARYTATYWNA GRANIE NA SZCZEKANIE 2016

Zaproszenie ufundowane przez Operę Krakowską na balet Piotra Czajkowskiego

DZIADEK DO ORZECHÓW. Widowisko w dniu 17.12.2016. Zaproszenie ważne dla dwóch osób.

Cena wywoławcza 120 zł

Całoroczna wejściówka do Miejskiego Parku i Ogrodu Zoologicznego w Krakowie podarowana przez Dyrektora Parku Pana Józefa Skotnickiego. Wejściówka ważna od listopada 2015 roku do końca grudnia 2016 roku.

Cena wywoławcza 200 zł

Obraz podarowany przez Galerię Szalom. Katarzyna Banaś – BLUE LANDSCAPE (MISS YOU).

cena wywoławcza 1000 zł

Studiowała na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu na Wydziale Malarstwa, Grafiki i Rzeźby. Dyplom z malarstwa obroniła w 1997 roku w pracowni profesora Józefa Hałasa Zajmuje się malarstwem i projektowaniem graficznym. Należy do Związku Polskich Artystów Plastyków oraz Stowarzyszenia Pastelistów Polskich. W 2014 roku artystka została uhonorowana Nagrodą Roku ZPAP.

Szkolenie dla dorosłego psa z zakresu posłuszeństwa ufundowane przez

HITT DOG w Krakowie o wartości 650 zł. 24 zajęcia praktyczne dla psa.

Cena wywoławcza 300 zł

Hitt Dog od lat współpracuje z Krakowskim Związkiem Kynologicznym w dziedzinie szkolenia psów i jako nieliczni posiadają licencje treserską na szkolenie psów towarzyszących i obronnych wydaną przez Związek Kynologiczny w Polsce. Szkoła prowadzi grupę pokazową i sportową, które biorą czynny udział w licznych imprezach sportowych oraz okazjonalnych.

Siedziba Hitt Dog mieści się przy ul. Na Błoniach 7 w Krakowie

Zaproszenie do Restauracji THE PIANO ROUGE, ważne dla dwóch osób do wykorzystania w ciągu trzech miesięcy od daty wylicytowania. Wartość kolacji 250 zł

cena wywoławcza 100 zł

Gdy wchodzi się tutaj po raz pierwszy, aż dech zapiera w piersiach. Trzy piwniczne pomieszczenia, do których schodzi się po schodach usłanych czerwonym dywanem, robią odpowiednie wrażenie. W sali koncertowej stoi majestatyczny „wiedeńczyk”, jeden z dwóch, jakie znajdują się w Polsce. (…) Wystrój wnętrza przypomina dworskie komnaty rodem z XVI wieku. Sama piwnica jest zabytkowa, a niektóre kamienne elementy zachowały się do dzisiaj i zostały wyeksponowane, co dodatkowo wzmacnia ich historyczną wartość.

Voucher na wykonanie sesji zdjęciowej psa lub kota.

Sesja zdjęciowa (15 zdjęć) o wartości 500zł

cena wywoławcza 500 zł

Iza Łysoń to 19 letnia profesjonalna fotografka, która słynie z przepięknych zdjęć zwierząt. Działa również jako wolontariusz w Krakowskim Towarzystwie Opieki nad Zwierzętami. Wielokrotnie charytatywnie wykonywała fotografie zwierząt ze schroniska i hoteli.

Barefoot (fonetycznie: berfut) Bubbly Pink Moscato – Różowe musujące wino prosto ze słonecznej Kalifornii. Wino o delikatnym smaku i aromatach brzoskwiniowo – malinowych. Idealnie komponuje się z delikatnym smakiem białych, łagodnych serów, a także ze świeżymi owocami. Można podawać go również do lekkich deserów, sorbetów, czy owocowych sałatek.

cena wywoławcza: 100 zł

Barefoot to kalifornijska marka, powstała w USA w 1965 r. jako spełnienie dwóch życiowych marzeń jej twórców: o wspaniałym smaku wina i działalności na rzecz społeczności. Na polskim rynku jest obecna od 2010 roku. Słowo „Barefoot” oznacza „boso”, a odcisk stopy widoczny na butelkach symbolizuje pozytywny styl życia, dobrą zabawę i realizowanie swoich pasji. Marka działa poprzez Barefooterów – ambasadorów, którzy zarażają pasją do wina i organizują wiele wydarzeń lokalnych. Barefoot wierzy, że dobre rzeczy zdarzają się tym, którzy czynią dobro. Dlatego już od ponad 20 lat wspiera inicjatywy społeczności lokalnych, charytatywne, organizacji non-profit, a także wydarzenia kulturalne i artystyczne. Od 2013 roku marka organizuje akcje sprzątania plaż w Polsce Barefoot Projekt Czysta Plaża. Barefoot jest najbardziej nagradzanym i najpopularniejszym winem w Stanach Zjednoczonych.

Atrakcyjny weekend w Karpaczu dla dwóch osób w Ośrodku Rehabilitacyjno – Wczasowym „Sofra”

cena wywoławcza: 700 zł

Weekend z pełnym bakiem w samochodzie Kia podarowany przez R.M. Filipowicz – Dealera Samochodów z Krakowa

RĘKAWICA KOLEKCJONERSKA MIKE’A TYSONA z autografem, podarowana przez Prezesa Firmy FoodCare Sp.z o.o. Wiesława Włodarskiego

cena wywoławcza: 300 zł

Michael Gerald „Mike” Tyson (pseudonim „Bestia”), amerykański bokser były mistrz świata wagi ciężkiej. Najmłodszy mistrz świata wagi ciężkiej w historii boksu (20 lat, 4 miesiące i 22 dni). Znalazł się na 16 miejscu w rankingu na najlepszego pięściarza wszech czasów według magazynu ‘Ring’.

NALEWKA WAWELSKA NR 28

z dedykowaną tabliczką od Prezydenta Jacka Majchrowskiego.

cena wywoławcza: 200 zł

Kryształowa karafka wykonana jest całkowicie ręcznie z dbałością o najmniejszy szczegół, zapewniając tym samym najwyższej jakości przeźroczystość oraz blask.

Opakowanie również jest wykonane ręcznie z pełnowartościowego naturalnego drewna, wyłożone w środku ekskluzywnym materiałem.

Misie od GALERII BUKOWSKI

cena wywoławcza: małe misie 30 zł, duże 50 zł

Firma Bukowski Design została założona przez Barbarę i Janusza Bukowskich w 1990 roku w Sztokholmie. Początkowo projektantka i właścicielka firmy Barbara Bukowska wymyślała i własnoręcznie szyła pluszowe zwierzątka dla swoich synów. Jednak od tego czasu wiele się zmieniło. Jej firma stała się jednym z największych producentów pluszowych maskotek w Europie.

W Polsce firma zasłynęła przede wszystkim udziałem w charytatywnych akcjach Fundacji TVN „nie jesteś sam” pod hasłem „kup misia temu kogo kochasz i pomóż tym, którzy potrzebują pomocy” oraz „Pocztówka do Św. Mikołaja”.

Książka podarowana przez Marka Kondrata pt. WINNE STRONY. Obiecujemy specjalną dedykacje od Autora przed Świętami Bożego Narodzenia.

Opowieść o pasji, która odmienia życie.

Cena wywoławcza: 100zł

Kamery, światła jupiterów i czerwone dywany Marek Kondrat zamienia na równe rzędy winnych krzewów i mroczne piwnice. U szczytu kariery aktorskiej schodzi ze sceny i znika z kinowych ekranów.
Marek Kondrat zabiera czytelników w podróż dookoła świata: od spalonej słońcem Toskanii przez górzystą Amerykę Południową po wyspy Nowej Zelandii, bo – jak mawiają – wino pite tam, skąd pochodzi, smakuje najlepiej.

Zaproszenie dla dwóch osób na kolację do Restauracji SZARA GĘŚ W KUCHNI o wartości 500 zł.

Cena wywoławcza : 100 zł

Restauracja Szara Gęś znajduje się w jednej z najpiękniejszych kamienic w sercu krakowskiego rynku. Jej wnętrza w niepowtarzalny sposób zostały połączone z zabytkowym charakterem budynku.

Menu zostało skomponowane z regionalnych składników, certyfikowanych i wyjątkowych. Zmienia się ono wraz ze zmianą pór roku – ponieważ hołdujemy produktom najwyższej jakości, występującym sezonowo.
Splatając ze sobą tradycyjne oraz nowoczesne techniki gotowania, wskrzeszamy polską kuchnię na nowo.

Voucher na zwiedzanie Krakowa z biurem turystycznym GO2CRACOW.

Cena wywoławcza: 250 zł

Do wyboru jest jedna z 3 opcji:

Droga Królewska – Jest to najpopularniejszy szlak turystyczny w Krakowie. Pokażemy Państwu najważniejsze miejsca w Krakowie: Zamek Królewski na Wawelu oraz Rynek Główny – serce miasta.

Kazimierz żydowski i chrześcijański – przewodnicy opowiedzą Państwu na czym polega fenomen Kazimierza – miasta współistnienia dwóch kultur: żydowskiej i chrześcijańskiej,

Kraków w pigułce – to połączenie dwóch tras Drogi Królewskiej oraz Kazimierza Żydowskiego.

Koty, wykonane przez Amelię Niewdana i Karolinę Nealon z Zespołu Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 1 z ul. Kijowskiej.

Cena wywoławcza: 50zł

Książka Jerzego Stuhra JA KONTRA BAS z autografem Autora

cena wywoławcza: 100 zł

Tekst Kontrabasisty jest tragikomicznym traktatem o kondycji artysty i człowieka w ogóle, lustrem, w którym przegląda się Stuhr–artysta i Stuhr–człowiek. Na kartach książki Ja kontra bas opowiada o sobie, o sztuce aktorskiej i ogromnej pasji, która pozwoliła utrzymać przedstawienie na scenie przez tyle lat. W połowie lat osiemdziesiątych, w momencie polskiej premiery, Der Kontrabass był sztuką najczęściej wystawianą na niemieckojęzycznych scenach. Jerzy Stuhr podsumowuje, że do dziś zagrał ten monodram w różnych zakątkach świata ponad siedemset razy.

Zestaw 4 bombek na choinkę. z autografami członków zespołu Golec uOrkiestra, podarowane przez Braci Golców.

Cena wywoławcza: 150 zł

OFICJALNA PIŁKA MECZOWA MISTRZOSTW EUROPY we Francji w 2016 roku, z autografem Adama Nawałki – trenera i selekcjonera reprezentacji Polski, podarowana przez Prezesa Firmy FoodCare Sp. z o. o. – Wiesława Włodarskiego.

Cena wywoławcza: 300 zł

Nazwa piłki „Beau Jeu” znaczy „Piękna Gra”.

Projekt piłki EURO 2016 czerpie inspirację z oficjalnego logo.

Piłka na mistrzostwa posiada unikalny design, który zawiera kilka specjalnych

elementów wizualnych turnieju, wykonana jest w kolorze białym z akcentami czerwonych,

błękitnych, niebieskich i czarnych elementów.

Ponadto pokazuje liczby 2, 0, 1 i 6, symbolizujące rok rozegrania turnieju.

PABLO PICASSO „SUITE VOLLARD”

cena wywoławcza: 500 zł

„Suite Vollard” jest bez wątpienia wielkim dziełem Pablo Picasso. Artysta, którego dzieła są powszechnie podziwiane i kolekcjonowane, stworzył serię „Suite Vollard” w latach 1930-39, dla uhonorowania swojego przyjaciela i wielkiego znawcy sztuki – Ambroise Vollard.

Suite składa się ze 100 rycin wykonanych techniką akwaforty, ilustrujących najsławniejsze oraz najczęściej poruszane tematy takie jak: The Minotaur, Artist and Model, Reclining Woman i Saltimbanques. Grafiki te uważane są za jedne z najważniejszych w bogatej twórczości Picasso.

W roku 1990 rodzina Pablo Picasso autoryzowała bezprecedensowy przedruk tych wyjątkowych dzieł sztuki. Autoryzowany zbiór wiernie odwzorowanych grafik wydany w limitowanej edycji, został opublikowany przez światowej sławy niemieckie muzeum Stadtischen Mulheim an der Ruhr. Papier użyty do tej edycji to ten sam rzadki, wysokiej jakości papier, którego niegdyś używał Picasso, tworząc „Suite Vollard” w latach 30-tych XX wieku.