Bedoes i Blady Kris dla Zwierzaków.

Kochani! Już 23 października dla zwierzaków zagra dwóch wspaniałych artystów: Bedoes i Blady Kris!!!
Miejsce: Klub Zet Pe Te, ul. Dolnych Młynów 10
Cel: zakup aparatu do Ultrasonografii do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie


Bilety dostępne online na ekobilet.pl oraz od czwartku – 28.09 w klubie Zet Pe Te – ul. Dolnych Młynów 10, cena 35 zł.
Dziękujemy klubowi za użyczenie sali 😊 kupujcie i zapraszajcie znajomych!

Wystąpią:

Bedoes :

Bedoes rusza w pierwszą trasę koncertową!
„Aby śmierć miała znaczenie” to długogrający, legalny debiut Bedoesa, który szturmem wdarł się na rodzimą scenę. Za muzykę odpowiada jeden z najlepszych producentów młodego pokolenia – Kubi Producent.
– Ta płyta powstała po to „Aby Śmierć Miała Znaczenie”. Moja, Kubiego, każdego kto brał udział przy tym projekcie. Ta płyta to historia, którą tworzymy. Każdy tworzy swoją własną. Nasza rozpoczęła się osiemnaście, szesnaście, dwadzieścia lat temu – zapamiętajcie te słowa. To dopiero początek tego co zrobimy z tą sceną. 2115, SB Maffija – tak opisuje genezę swojego debiutu Bedoes.
–Album „Aby Śmierć Miała Znaczenie” LP to dla mnie najlepsza rzecz jaką zrobiłem w swoim życiu pod względem muzycznym. Włożyłem w to całe swoje serce i 100 % możliwości. Nie przespane noce towarzyszące mi podczas tworzenia tej płyty na pewno pozostaną mi w pamięci na dobre – dodaje Kubi Producent.

Blady Kris:

Krzysztof Kadela, beatboxer znany jako Blady Kris, uważa że każdy ma jakiś talent, tylko nie każdy wykorzystuje swój potencjał. On swój wykorzystał. Jest założycielem Polskiego Związku Beatboxowego i najbardziej znanym w Polsce nauczycielem beatboxu. Jego talent zaprowadził go do finału programu „Mam talent”.
Od lat znany jest też ze swojej miłości do zwierzaków i charytatywnej działaności na rzecz bezdomniaków, której nauczył się od swojej Mamy 😉

Więcej informacji tutaj