Marsz Azylanta 2017

GDZIE: Bulwary Wiślane
KIEDY: 1 lipca 2017 o 10:00 – 14:00

Marsz Azylanta to już tradycja, spotkanie miłośników zwierząt, które ma na celu nie tylko podziękowanie mieszkańcom Krakowa i okolic za pomoc, ale i przypominanie wszystkim, że w Schronisku na dom czeka wiele cudownych zwierzaków !
W czasie powodzi 2010 roku Schronisku groziło zalanie, mieszkańcy Krakowa i okolic natychmiast zareagowali na apel i praktycznie wszyscy nasi podopieczni zostali zabrani przez prywatne osoby do domów by bezpiecznie przeczekać zagrożenie powodziowe.
Wydarzenie to było zupełnie wyjątkowe a jego skutek okazał się cudowny. Ponad połowa zwierzaków już nie wróciła do Schroniska. Tymczasowi opiekunowie przekonali się, że schroniskowe psy czy koty nie są 'skrzywione’ czy niebezpieczne. To normalne zwierzaki, które mają swoje plusy i minusy, ale nie w większym stopniu niż domowe pupile. Zwierzaki szybko zdobywały serca domowników, a co za tym idzie domy na stałe.

Pragniemy co roku o tym przypominać – prosimy o jak najliczniejsze przybycie wszystkich miłośników zwierząt wraz z pupilami – im większa frekwencja tym większa moc przekazu. Pokażmy wszystkim, jak świetne psy mieszkają w Krakowie i okolicach.

W tym roku poza stałymi punktami programu jak darmowe chipowanie, tor przeszkód czy wybory Króla i Królowej Marszu, upominki od ABCKarma oraz zooplus PL zupełnie wyjątkowe pokazy : pokaz szkolenia w wykonaniu Szkoły HITT DOG – szkolenie psów oraz coś z dedykacją szczególnie dla młodszych – szkolenie gołębi Pokazygolebi !
Ponadto jak co roku będzie można zapoznać się, porozmawiać, wypytać naszych gości:
Konstancja z Pupil na błysk
Stowarzyszenie Pomocy Królikom
Vetika centrum zdrowia zwierząt towarzyszących i dzikich,

W tym roku również wyjątkowe pamiątki – możliwość zrobienia sobie i swojemu zwierzakowi zdjęcia z profesjonalnej FOTOBUDKI ! 🙂 Wydruki robione na miejscu !
Duże obrazki do składania dla najmłodszych
I inne atrakcje 😉
W czasie imprezy zapraszamy na pyszna kawę od Bike Café

ZAPRASZAMY !
O 10.00 wyruszamy z Bulwaru Czerwieńskiego przy Moście Dębnickim (koło Jubilatu) pod Pomnik Psa Dżoka, gdzie odbędzie się dalsza częśc imprezy 🙂

Patronat honorowy :
Prezydent Miasta Krakowa Jacek Majchrowski

Patrowni medialni:
– telewizja M
Radio Kraków
Telewizja Kraków
Miesięcznik Kocie Sprawy