Pieski na Wypasie – Eko Piknik

Brak planów na weekend? A idźże idźże – kolejny Wypas na Błoniach nadchodzi!
Najbliższy piknik już 31.08! W tym terminie w zielonej przestrzeni Strefa Błonia, zlokalizowanej przy lokalu Błonia Bistro, odbędzie się wyjątkowe spotkanie dla wszystkich czworonogów, ich właścicieli, a także tych, którzy po prostu chcą mile spędzić czas i wspomóc pieskie życie azylantów pod opieką Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.
Na Wypasie czeka na Was moc atrakcji. W godzinach 12 – 17 będzie można skonsultować się z psim behawiorystą, poprosić artystkę Maję Hanausek o portret swojego psiaka, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w foto-budce (13-15), wygrać „wypasione” nagrody dla swojego pupila i wybawić się za wszystkie czasy pod okiem naszej animatorki dla małych smakoszy.
Dodatkowo będzie można kupić plakaty Andrzeja Mleczki, a cały dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na nasze psiaki.
Imprezę będzie prowadził artysta estradowy Łukasz Lech.
A do tego wszystkiego czekają na Was regionalne smaki, zaprezentowane w przepysznej, nowoczesnej formie. Obwarzanki z hummusami, kaszanka krakowska, grillowana kiełbasa z Podstolic, zapiekanka z serem regionalnym i gruszką – wszystko podane na jadalnych eko-talerzach z otrąb. Dla spragnionych proponujemy domowe lemoniady, mrożoną kawę, drinki i wino musujące. I nie zapominajmy o najlepszych lodach rzemieślniczych od Lody Błonia. Ślinka cieknie!
I na koniec, najważniejsza pokusa – wygodne leżaki, dobre prognozy pogodowe i duuużo zielonej przestrzeni do złapania oddechu od krakowskiego gwaru i smogu!

* Partnerem wydarzenia jest Europejska Stolica Kultury Gastronomicznej Kraków 2019.
** Współorganizatorzy i sponsorzy nagród – Sklep zooplus.pl i Szkoła HITT DOG – szkolenie psów .
***Na piknik traficie na nogach, podążając wzdłuż Błoń w stronę pętli Cichy Kącik, a także tramwajem (nr 14, 24). Strefa Błonia posiada również bezpłatny duży prywatny parking, z dojazdem od ulicy Chodowieckiego.