XXXIII Koncert charytatywny Granie na SZCZekanie.

To już 33. koncert charytatywny Granie na SZCZekanie organizowany przez Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Tegoroczny odbędzie się 21 listopada 2022 r., ponownie w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie o godz. 18.30.

Dla naszych zwierzaków wystąpią:

Viki Gabor
Golec uOrkiestra
Andrzej Sikorowski
Dominika Bednarczyk
Ola Królik
Jacek Królik
Renata Żełobowska – Orzechowska
Mariusz Pędziałek
Atsuko Ogawa
Nadia Socha
Mirosław Hady
Łukasz Adamczyk

W trakcie wydarzenia tradycyjnie już odbędzie się aukcja, podczas której licytowane będą dary przekazane przez hojnych darczyńców – oczywiście cały dochód przeznaczony zostanie dla podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie.
Koncert i aukcję poprowadzi niezastąpiony Łukasz Lech.

Dzięki poprzednim edycjom zakupiliśmy między innymi: karetkę do profesjonalnego przewozu zwierząt, aparat do RTG, USG, lampy chirurgiczne, biochemiczny analizator do krwi, kardiomonitor, a także bieżnię wodną do schroniskowego ambulatorium. Celem tegorocznego koncertu jest uzbieranie funduszy na rewitalizację starych oraz budowę nowych wolier dla schroniskowych kotów.

Bilety w cenie 110 zł,  90 zł oraz 70 zł do kupienia od piątku, 7 października w kasie Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie na https://teatrwkrakowie.pl/, oraz od wtorku, 11 października w kasie KTOZ na ul. Floriańskiej 53.

Serdecznie zapraszamy