BARDZO POTRZEBNI ŚWIATU

We wtorek, uczniowie GIMNAZJUM nr 47 w Krakowie wraz ze swoją nauczycielką – wielką pasjonatką pomagania zwierzętom – mgr Dorotą Sadowską przybyli do naszego biura ze skarbonką. Trzeba cieszyć się podwójnie, ponieważ zadziwili swych nauczycieli.

Wrażliwością i godnym uznania wspólnym działaniem! Parę chwil po spotkaniach edukacyjnych KTOZ radośnie wrzało. Uwierzyli, że czyny zmieniają zło. Żarliwe pragnienie pomocy skrzywdzonym zwierzętom nie potrzebuje planu i przygotowań. Wystarczy słuchać swojego serca. Ciasta się piekły, w szkolnych gablotach pojawiły się wiadomości o adopcjach i wiele czerwonych serduszek… Radość ofiarowania grosika na taki cel królowała cały dzień. Nauczyciele również ulegli urokowi akcji pomocy schronisku. Byli dumni i zachwyceni współpracą i chęcią robienia dobrych rzeczy przez swych wychowanków.

Maluchy za to były niepocieszone, nie miały czasu się dowiedzieć o akcji. Decyzja była natychmiastowa. Powtarzamy ! Gratulujemy Wam ! Zapewniamy, zrobiliście coś nadzwyczajnie pięknego i potrzebnego. Zwłaszcza, że dziewczynki były pod wrażeniem chłopców, którzy doskonale organizowali przygotowania, że stać ich na taaaaakie serce !