DOBRZE MIEĆ TAKICH PRZYJACIÓŁ

Rodzinny Festyn Jesień Kurdwanów był pełen słońca i uśmiechu. Bardzo dziękujemy organizatorom za miłe zaproszenie! Wraz z naszymi psiakami czekaliśmy w cieniu przyjaznego drzewa. Dzięki życzliwości gospodarzy Czaruś i Dingo – psy do adopcji – wystąpiły nawet na scenie budząc wiele sympatii. Po ogłoszeniu, iż zbieramy datki na pomoc zwierzętom, bardzo wielu ludzi przyszło nam ofiarować ten piękny gest. Każdy, kto je zobaczył potwierdzał, że zasługują na dom… Dziękujemy także Pani Joannie, Miśka i Swarti to nasze czworonożne wolontariuszki. Towarzyszą nam na akcjach adopcyjnych. Miśka jest czynnym psem tropiącym, a malizna Swartinka to po prostu ulubienica. Poza tresurą, Miśka ma wielką potrzebę opiekuńczości, toteż z pasją w domu dogląda malucha jak troskliwa mamuśka. Obie zachwycały wszystkich pokazem posłuszeństwa i tropienia wszystkiego, co Pani Joanna ukryła w trawie. Piękne podziękowania za pomoc i ten oryginalny psi wolontariat!

Julia debiutowała kwestując, to nie jest łatwe zadanie, ale była bardzo zadowolona. Zamiast tremy postanowiła robić to dalej. Dla zwierząt. Są dla niej bardzo ważne. Zaczęła właśnie naukę w Technikum Weterynaryjnym. Marysia nie mogła opędzić się od całusów Dingo. Musiał wyczuć, że niedawno pożegnała swego ukochanego psa i tuląc go bardzo przeżywa to wspomnienie. Dziękujemy miłym uczestnikom niedzielnego festynu za wiele serdeczności! Marysi i Julii za wspaniały wolontariat! Mimo wszystko bohaterką spotkania została maleńka Swarti jako główny ochroniarz … Czy można się dziwić, że co druga osoba odwiedzająca nasze stoisko chciała ją natychmiast adoptować?

Bądźcie Państwo z mami. Tak trudno mierzyć się z kolejnymi aktami okrucieństwa każdego dnia. Wspieranie naszych działań i poświęcenia jest dla nas zobowiązaniem. Tylko to daje nam siłę. Bardzo dziękujemy wszystkim naszym Przyjaciołom !