DOCENIĆ LUDZKĄ DOBROĆ

Dzielimy się z Państwem tą wiadomością, licząc na zrozumienie. Odpowiedzialna miłość i prośba o pomoc zamiast wyrzucenia zwierząt i pozbycia się problemów zasługuje na szacunek i docenienie. Otrzymaliśmy prośbę o pomoc od właścicieli dwóch kotów. Starszych kotów, które zaczęły chorować na cukrzycę. Nieleczona staje się powolnym umieraniem na jakie trudno patrzeć spokojnie. Koty tracą dramatycznie wagę, przestają jeść. Depresyjne tracą siły, potem dokuczają drżączki i kłopoty z oddychaniem. Gdy zaczęły się gorzej czuć troskliwie leczyli sami, co doktor w pełni potwierdził. Oddane z tego domu będą w rozpaczy, co oznacza szybkie wyniszczenie przez stres. Przynieśli je z piwnicy 10 lat temu, przywrócili do żywych konające maluchy. Kiedy trzeba było odjęli sobie od ust. Nasi inspektorzy zastali zadbane szczęśliwe koty, zmartwionych ludzi i bardzo ubogi dom. Mąż jest na II grupie inwalidzkiej, żona bez prawa do zasiłku jako bezrobotna. Badania kotów są konieczne. I karma specjalistyczna ( na stałe ). Jeśli ktoś z Was może ofiarować pomoc na znak uznania i wsparcia prosimy o wiadomość do biura KTOZ.

Z pewnością udzielimy pomocy w ramach naszych możliwości, ale to nie wystarczy.

Państwo bardzo przeżywają tę trudną sytuację. Zawieźć do schroniska … albo wyrzucić za drzwi byłoby najprościej. Właśnie dlatego, że ci ludzie zachowali się przyzwoicie są godni pomocy.

Miesięczny koszt karmy dla dwóch kotów to około 200 zł. Jeżeli możesz pomóc wpłać darowiznę na konto z dopiskiem „Koty z cukrzycą”

80 1500 1487 1214 8000 9036 0000