Gramy do jednej miski 2018

Bardzo dziękujemy Starzy BywalcyTowarzystwo Sportowe Wisła KrakówWisła Kraków i Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków za kolejną akcję dla zwierzaków  Szczegóły znajdziecie poniżej. #Gramy do jednej miski zainaugurowała wizyta przemiłych Gości, zawodników Wisły Kraków – Rafała Boguskiego i Rafała Pietrzaka. Zachęcamy do obejrzenia galerii 

„W przeszłości kibice Wisły Kraków wielokrotnie udowadniali, że mają ogromne serca. Teraz przyszedł czas na pomoc kochanym włochatym, czworonożnym przyjaciołom – zwierzakom! Razem zagrajmy do jednej… miski!
Pomysł pomagania zwierzakom powstał z inicjatywy Starych Bywalców, którzy już w zeszłym roku pokazali, że Wiślacy chcą wspierać także czworonogi. Teraz wspólnie – wraz ze Stowarzyszeniem Kibiców Wisły Kraków,Towarzystwem Sportowym oraz Wisłą Kraków S.A. – ruszamy z nową akcją. #GramyDoJednejMiski to przede wszystkim wsparcie dla krakowskiego Schroniska. Już podczas meczu z Zagłębiem Sosnowiec zostaną postawione dwa namioty (pod stadionem i przed restauracją U Wiślaków), w których będzie prowadzona zbiórka karmy i innych przedmiotów, które mogą się przydać wszystkim bezpańskim psom i kotom – zwłaszcza w zimowej aurze.

Ale to nie wszystko! Cały czas będziemy promować adopcje. Co ważne, do przedsięwzięcia ochoczo przystąpili też podopieczni Macieja Stolarczyka. Rafał Boguski i Rafał Pietrzak osobiście odwiedzili schronisko przy ulicy Rybnej. Podobne plany mają również wiślackie koszykarki.

Natomiast podczas meczu z Jagiellonią przeprowadzony zostanie wielki finał. Piłkarze wyjdą na rozgrzewkę w specjalnie zaprojektowanych na tę okoliczność koszulkach, które zostaną później przekazane na aukcję. Podczas tego wydarzenia, kibice na pewno mogą liczyć na wiele atrakcji, podsumowana zostanie też zbiórka żywności, a dodatkowo zaprezentujemy psy, które szukają domu. Kto wie, może właśnie na R22 znajdą nowych, kochających właścicieli?

#GramyDoJednejMiski