Klikanie na SZCZekanie

Rok 2020, dla większości z nas, okazał się wyjątkowo trudny. Zmuszeni byliśmy zrezygnować z organizacji, odbywającego się co roku (od 31 lat!) koncertu charytatywnego Granie na SZCZekanie 🙁

Dzięki temu wydarzeniu, wspaniałym Artystom oraz cudownej Publiczności – tu wielkie podziękowania dla Grzegorza Turnaua, Jacka Królika, Łukasza Lecha i Moniki Lato, którzy przez lata angażowali się czynnie w przygotowanie wydarzenia – zdołaliśmy zakupić m.in. profesjonalną karetkę do przewozu zwierząt, aparat do ultrasonografii, RTG, biochemiczny analizator do krwi, profesjonalne lampy chirurgiczne, bieżnię wodną do rehabilitacji oraz wiele innych sprzętów niezbędnych do funkcjonowania Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie.

Co roku, podczas koncertu, odbywała się aukcja, dzięki której dochód z Grania na SZCZekanie był jeszcze bardziej imponujący. Skoro (póki co 😉 ) nie ma możliwości przeprowadzenia jej na żywo – Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami postanowiło przenieść ją do sieci 😉

Dochód z licytacji, przeznaczony zostanie na zakup specjalistycznej i dobrej jakości karmy dla podopiecznych Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie.
Pomimo że, dzieciaki, nawet w tym ciężkim roku pokazały i nadal pokazują prawdziwą moc, podczas Gwiazdki dla Zwierzaka – zbiórki karmy odbywającej się w szkołach co roku – to jednak z powodu nauczania online, jej zasięg jest znacznie mniejszy i właśnie karma zalicza się obecnie do najpilniejszych schroniskowych potrzeb.

Wśród hojnych Darczyńców znaleźli się:

Prezydent Miasta Krakowa – Pan Jacek Majchrowski
Kasia Moś
Andrzej Sikorowski
Marcin Wasilewski
Krzysztof Piątek
Łukasz Urbański – Photo, Hair, Style
BLACK ENERGY DRINK
Fiorentina Restaurant
FoodCare
FORUM Przestrzenie
FRUGO
perros.pl
Psyjaciele.com
Sticky Fingers at Stalowe Magnolie
The Piano Rouge
Wisła Kraków
Zapiekanki królewskie
zooplus

Przypominamy, że licytować należy na Allegro, nie pod postami na wydarzeniu.

Zapraszamy Was do wzięcia udziału w licytacji odbywającej się na portalu ALLEGRO – nasze aukcje —-> <<TUTAJ>>