KRAKOWSCY MUZYCY DLA ZWIERZĄT

Serdecznie zapraszamy na koncert charytatywny, którego celem jest wsparcie Komitetu Pomocy dla Zwierząt . Miejsce to, będące oazą dla zwierząt, ratuje nie tylko naszych domowych pupili czyli psy i koty, ale również, a może przede wszystkim zwierzęta, które w tragicznych warunkach oczekują na śmierć, są bestialsko traktowane, a to wszystko tylko dlatego że człowiek zakwalifikował je do gatunków które mają jemu służyć.

Podczas naszego koncertu, będą mogli Państwo posłuchać utworów z gatunku muzyki klasycznej w wykonaniu znanych muzyków związanych z krakowskim środowiskiem artystycznym. Będą mieli również Państwo okazję posłuchać wierszy o naszych braciach mniejszych, autorstwa znanego krakowskiego poety – miłośnika zwierząt – Franciszka Klimka, który przeczyta je dla Was osobiście.

W przerwie koncertu zapraszamy na słodki poczęstunek, który przygotują dla nas wolontariusze ze Stowarzyszenia Amma- Polska.

Każda złotówka którą uda nam się zebrać podczas koncertu zostanie przeznaczona na uratowanie kolejnego życia i zapewnienie mu dożywotniego pobytu w Przystani Ocalenie – w zwierzęcym raju.
Koncert odbędzie się w dniu 25 maja o godz. 19.30 w Muzeum Galicja przy ul. Dajwór 18 w Krakowie. Bilety w cenie: 25 zł. do nabycia dzień przed i w dniu koncertu w Muzeum Galicja.