POMOC DLA NATASZY

Pamiętają Państwo Nataszę?
Suczka błąkała się, była bezdomna. Została zabezpieczona i trafiła pod opiekę Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.
Początkowo była nieufna i lękliwa, ale otworzyła się znacznie na człowieka. Kiedy już Natasza komuś zaufa jest bardzo kontaktowa, przyjacielska. Potrafi głośno domagać się uwagi, na co dzień nie jest jednak hałaśliwa. Nigdy nie wykazała agresji. Jest wysterylizowana, odrobaczona, zaszczepiona.
Niestety… Natasza choruje. Zdiagnozowano u niej niewydolność i zapalenie trzustki. Być może z czasem trzustka wróci do normy, jednakże istnieje prawdopodobieństwo, że do końca życia będzie musiała zażywać kreon i przyjmować specjalistyczną karmę. Obecnie zażywa 1 kapsułkę kreonu 25 000 do każdego posiłku. Nastąpiła poprawa, ale to zasługa leków i odpowiedniego żywienia. Natasza w tej chwili jest dość chuda i póki trzustka nie zacznie poprawnie funkcjonować nie przybierze wiele na wadze. Cieszymy się jednak, ponieważ już teraz jej stan się poprawił.

Natasza przyjmuje karmę Royal Canin Gastro Intestinal Low Fat (koszt około 220 zł /mc). Być może ktoś z Państwa posiada taką karmę i mógłby przekazać ją naszej przyjaciółce.
Jeśli ktoś z Państwa zechciałby kupić Nataszy choć jeden worek karmy będziemy bardzo wdzięczni. Każda złotówka i wsparcie jest dla nas także bardzo cenne. Karmę można pozostawić w biurze KTOZ lub przesłać ją do hotelu, w którym przebywa suczka.

Jeśli zechcieliby Państwo wesprzeć Nataszę nawet najdrobniejszą kwotą
prosimy o wpłatę na konto o numerze:

80 1500 1487 1214 8000 9036 0000 z dopiskiem: „NATASZA”

Wszystkie zebrane środki zostaną przekazane na potrzeby naszej uroczej podopiecznej.
Serdecznie dziękujemy!