Schronisko potrzebuje kocy, kołder.

Pomimo panującej epidemii Schronisko nadal przyjmuje zwierzęta w trybie całodobowym. W związku z tym potrzebujemy dużej ilości materiałów potrzebnych do wyściełania legowisk dla zwierząt, w szczególności tych w okresie rekonwalescencji, jak również starszych i schorowanych.
Zwracamy się z prośbą o możliwość przekazania używanych koców oraz bielizny pościelowej na rzecz Schroniska przez hotele, hostele oraz inne placówki utrzymujące standard przemysłowy prania. Ze względu na ograniczenia organizacyjne oraz procedury związane z pandemią koronawirusa nie możemy przyjmować darów od osób prywatnych, ale jeśli tylko ktokolwiek może skontaktować nas z tego rodzaju podmiotami będziemy wdzięczni! W przypadku możliwości przekazania tego rodzaju darów prosimy uprzejmie o kontakt mailowy na adres biuro@schronisko.krakow.pl , najlepiej z telefonicznymi danymi kontaktowymi. Z góry dziękujemy za pomoc!

Pomimo panującej epidemii Schronisko nadal przyjmuje zwierzęta w trybie całodobowym. W związku z tym potrzebujemy dużej…

Opublikowany przez KTOZ Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie Środa, 15 kwietnia 2020

(PS. na zdjęciu Wero – do adopcji !!! http://www.schronisko.krakow.pl/Adopcje/70682-WERO.html)