ZAPRASZAMY NA AKCJĘ ADOPCYJNĄ PSÓW

W dniach od 26-28 września 2014r. na terenach Centrum Targowego Chemobudowa – Kraków S.A. przy ul. Klimeckiego 14 odbędzie się 40. Jesienna Wystawa Ogrodnictwa, Leśnictwa i Zoologii.

Do udziału w Wystawie zapraszamy firmy mające w swojej ofercie:

rośliny ozdobne, elementy wyposażenia ogrodów, nasiona, sprzęt ogrodniczy, materiał sadowniczy, materiał szkółkarski, sprzęt ogrodniczy i leśny oraz firmy zajmujące się projektowaniem terenów zielonych, gospodarką leśną.

Zapraszamy również firmy z branży zoologicznej; zajmujące się hodowlą małych zwierząt,oferujące pożywienie dla zwierząt, sprzęt i akcesoria do hodowli i pielęgnacji zwierząt.

W czasie Wystawy zorganizowany będzie kiermasz, podczas którego można będzie zakupić wszystko do ogrodu.

Tradycyjnie Wystawie będzie towarzyszyć Wystawa Storczyków zorganizowana przez Klub Orchidea Towarzystwa Ogrodniczego oraz Wystawa Klubu Florystycznego Towarzystwa Ogrodniczego w Krakowie. Ponadto w programie jest kiermasz storczyków, porady dla początkujących dotyczące uprawy tych roślin.

27.09 (sobota) w godz.12.30 – 16.00 odbędzie się AUKCJA PSÓW , której organizatorem jest Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami.