” Przyjdź, pokochaj, adoptuj” DZIEŃ KOTA w krakowskim schronisku

17 lutego obchodzony jest Światowy Dzień Kota 🐈
Z tej okazji organizujemy w naszym schronisku kocie wydarzenie, aby wspólnie z Państwem i z naszymi podopiecznymi móc świętować ten wyjątkowy dzień!
W godzinach 11-15 zapraszamy Państwa do schroniska na ul. Rybnej 3.
Zapisujecie się poprzez ‚WEZMĘ UDZIAŁ’ w utworzonym wydarzeniu:
Kliknij tu —> https://fb.me/e/1SbDq3jjoA

1. Masa wiedzy przekazanej przez naszych gości – behawiorystkę, oraz specjalistkę w żywieniu kotów.

2. Możliwość zakupienia jedzenia i smaczków dla zwierząt od firmy WOW HAU.

3. Wejście do pomieszczeń gdzie mieszkają nasze kotki i spędzenia z nimi czasu. Wygłaskania ich, a może i podejmiecie Państwo decyzję o adopcji? 🐱

4. Konkurs dla Waszych pociech na najładniejszy rysunek pt. „O czym marzy kot?”

5. Nauka robienia zabawek dla kotów

A to jeszcze nie koniec atrakcji!

Naszymi gośćmi będą:

Iga Zaborska – specjalistka w dziedzinie żywienia kotów. Absolwentka uznanego kursu Dietetyk Zwierzęcy Ethoplanet. Wiedza oparta na solidnych fundamentach kursu i licznych szkoleniach pozwala jej świadczyć kompleksowe porady dietetyczne dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego kota. Prywatnie opiekunka dwóch rudych kotów – Rudolfa i Pompona.
https://www.facebook.com/profile.php?id=61555425974315

Purr Science – naukowo o kotach
dr Weronika Penar – kocia behawiorystka, która swoją pracę doktorską poświęciła zagadnieniu komunikacji i zdolności poznawczych kotów rasowych.
Śmieje się z siebie, że nic co kocie nie jest jej obce. Do spraw kocio-ludzkich zawsze podchodzi merytorycznie, zgodnie z najnowszymi badaniami naukowymi. Bo sama jest też kocim naukowcem, a swoje wyniki badań dotyczące wokalizacji kotów przedstawiała na międzynarodowych konferencjach. Przez lata rozwijała swoją wiedzę na wielu kursach i seminariach dotyczących problematyki kotów domowych, by teraz móc swoje doświadczenie przekazywać kolejnym wielbicielom wąsatych mruczków.
Autorka i współautorka wielu publikacji naukowych i popularnonaukowych. Można ją zobaczyć zarówno w telewizji, jak i wielu social-mediach. Kociej wiedzy nigdy za dużo!
Prywatnie kocia mama devon rexa Andrzeja i kotki syberyjskiej Feli zwanej Felokotem 🐱

Zapraszamy do wspólnego świętowania! 🐱
Wstęp oczywiście bezpłatny!