Koncert charytatywny „Granie na Szczekanie” 2018

Serdecznie zapraszamy na trzydziesty już koncert charytatywny GRANIE NA SZCZEKANIE 😊 

W tym roku odbędzie się on 8 października w Teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie.

Kolejny raz znani i szanowani Artyści postanowili zagrać i zaśpiewać dla zwierzaków ze Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie ❤ ❤ ❤.

Na deskach Teatru Słowackiego zobaczymy Ewę Błachnio, Roberta Chojnackiego, Piotra Nowaka, Wojciecha Cugowskiego, Olę i Jacka Królików, Łukasza Adamczyka, Mirosława Hady, Michała Kwiatkowskiego, Andrzeja Sikorowskiego, Nadię Sochę, Andrzeja i Jacka Zielińskich z Zespołu Skaldowie, Renatę Żełobowską – Orzechowską, Mariusza Pędziałka oraz uwielbianego Gościa Niespodziankę.
Koncert i aukcję tradycyjnie poprowadzi niezastąpiony Łukasz Lech 😊Przypominamy, że całkowity dochód z koncertu oraz z odbywającej się w jego trakcie licytacji przeznaczony zostanie na potrzeby naszych podopiecznych.

Celem tegorocznego GRANIA NA SZCZEKANIE jest uzbieranie środków na zakup automatycznego analizatora biochemicznego do krwi do schroniskowego ambulatorium.

Bilety w cenie 120 zł, 80 zł i 60 zł dostępne w biurze Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami, ul. Floriańska 53, w kasie Teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie, Plac Świętego Ducha 1, a także na stronie https://teatrwkrakowie.pl/ OD PONIEDZIAŁKU (10.09.2018). Informacje na temat sprzedaży biletów w InfoKraków, ul. św. Jana 2, już wkrótce.