Koncert Charytatywny Granie na SZczekanie 2016

Krakowskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, Śródmiejski Ośrodek Kultury oraz Łukasz Lech serdecznie zapraszają na kolejny już koncert Granie na SZczekanie, który odbędzie się 28 listopada o godz. 19.00 w Filharmonii Krakowskiej.
Jak co roku patronatem honorowym wydarzenie objęli Pan Prezydent Jacek Majchrowski oraz Duszpasterz Artystów Ks. Infułat Jerzy Bryła.

Miło nam donieść, że znani wykonawcy po raz kolejny zdecydowali się wystąpić dla zwierzaków, zrzekając się honorariów. W tym roku na scenie Filharmonii zobaczymy Magdę Steczkowską, Agę Zaryan, Magdę Piskorczyk, Magdę Hanausek, Nadię Sochę, Jerzego Połomskiego, Stana Borysa, Grzegorza Turnaua, Jacka i Andrzeja Zielińskich z Zespołu Skaldowie, Andrzeja Sikorowskiego, Macieja Miecznikowskiego, Jacka Królika, Piotra Wójcickiego Quartet z Markiem Bałatą, Wiktora Tatarka, Renatę Żełobowską – Orzechowską, Aleksandra Chaładeja oraz Mariusza Pędziałka i dzieci z krakowskiej formacji sambowej Sorrir Por Favor!. Koncert poprowadzi Krzysztof Tyniec.

W czasie koncertu tradycyjnie odbędzie sie aukcja, podczas której zlicytujemy dary od znanych i lubianych. Zaprezentujemy również jednego z naszych podopiecznych z nadzieją, że z Fiharmonii pojedzie prosto do kochającego domu.

Całkowity dochód z biletów, a także z aukcji przekażemy na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie.
W tym roku przeznaczony zostanie on na doposażenie schroniskowego szpitala oraz boksów dla psów i kotów.

Bilety w cenie 120zł, 80zł i 60zł do nabycia w biurze Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami – ul. Floriańska 53, w Punkcie Informacji Miejskiej – ul. Św. Jana 2 oraz w Filharmonii Krakowskiej – ul. Zwierzyniecka 1.